Katana a Power BI

6. september 2021

Systém Flex Katana je možné napojiť aj na Power BI. Power BI je sada nástrojov, ktorá slúži na analýzu a vizualizáciu dát. V prípade potreby komplexnej analýzy alebo reportu už nebudete vyžadovať asistenciu IT oddelenia nakoľko budú všetky analýzy ľahko dostupné na jednom mieste.

 

Integráciu na Power BI plne zabezpečíme my. Náš vyškolený špecialista s Vami prekonzultuje vaše predstavy a požiadavky a nastaví generovanie reportov na mieru podľa Vašich potrieb. Nemusíte ani presne vedieť, aké analýzy a reporty požadujete, náš špecialista Vám môže poradiť a odporučiť tie najlepšie a najužitočnejšie analýzy a reporty pre Váš biznis.

Dáta z Katany sa budú automaticky odosielať do Power BI kde s nimi môžete následne pracovať. Interval odosielania dát je tiež možné nastaviť podľa vašich potrieb, či už na dennej, týždennej alebo mesačnej báze. Dashbordy vytvorené v Power BI sa budú aktualizovať automaticky tak aby vždy zobrazovali najnovšie dáta.

Katana je online ekonomický softvér pre malé a stredné firmy. V rozhraní webovej aplikácie nájdete komplexnú správu Vášho podnikania od nákupu až po reklamácie. 

Copyright 2020. Flex-IS.

bt_bb_section_top_section_coverage_image