Skladové hospodárstvo

Online stavy skladov, Prevody tovaru, Evidencia sériových čísel, Inventúry tovaru.

Online stavy skladov

S nami vidíte skutočné online stavy skladov na všetkých predajniach aj na centrálnom sklade a môžete tak informovať o dostupnosti tovaru na iných predajniach, prípadne rezervovať tovar pre zákazníka.
ERP-system-Katana-online-stavy-skladov-ukazka-PC

Jednoduché prevody a evidencia tovaru na ceste

Tovar je možné jednoducho prevádzať medzi predajňami / skladmi. Podľa nastavenia oprávnení môžete robiť jednokrokové alebo dvojkrokové prevody (t.j. s vyžadovaným potvrdením na strane príjemcu). Navyše vždy máte kompletný prehľad o svojich zásobách na sklade aj o tovare na ceste.

Prevádzanie tovaru môže byť obmedzené len na niektoré predajne / sklady alebo zakázané úplne, systém Katana sa prispôsobí Vašim požiadavkám.
ERP-system-Katana-Evidencia-Tovaru-ukazka-PC

Evidencia sériových čísel

Potrebujete evidovať tovar na úroveň sériového čísla alebo IMEI? V ekonomickom systéme Katana to nie je žiadny problém, umiestnenie aj pohyb tovaru môžete sledovať na úroveň konkrétneho kusu / sériového čísla. Získate presný prehľad o tom, kde sa ktoré zariadenie nachádza, v akom je stave ako aj celú históriu pohybov.

Inventúry tovaru

Postrach každej predajne – inventúru tovaru – hravo zvládnete v ERP systéme Katana. Prehľadný editor inventúrneho dokladu, import položiek, práca s čítačkou a mnoho ďalších funkčností sú v Katane samozrejmosťou. Systémom generované návrhy pre zámeny tovaru a automatické vyrovnanie inventúry urýchlia prácu pri inventarizácii a svoju energiu môžete venovať rozvíjaniu Vášho podnikania.
ERP-system-Katana-Inventury-ukazka-PC

Get a quote tailor-made for you!

Write us a few sentences about yourself and we will prepare a price quote tailor-made for you.

    Katana is an online ERP software for small and medium-sized businesses. In the interface of the web application, you will find a comprehensive report on your business from purchases to complaints. 

    Copyright 2021. Flex-IS.

    bt_bb_section_top_section_coverage_image