Preprava

Založenie objednávok prepravy, Evidencia stavu zásielok, Prepojenie na Chameleoon

Samostatný modul preprava umožňuje vytvorenie požiadaviek na prepravu, možnosť evidencie stavu zásielok a vďaka integrácii na službu Chameleoon aj jednoduché prepojenie na systémy rôznych kuriérskych spoločností.

Založenie objednávky prepravy

Automatizácia vytvárania požiadaviek na prepravu je dôležitou súčasťou optimalizácie logistických procesov a skrátenia času od objednania tovaru po jeho doručenie zákazníkovi.

Zaevidovať požiadavku na prepravu je možné manuálne, z procesu fakturácie alebo hromadne zo zoznamu vystavených faktúr. Akcia vytvorí doklad k preprave podľa údajov zaevidovaných na jednotlivých faktúrach. Pokiaľ je faktúra vystavená z objednávky, všetky základné údaje sú už vyplnené a nie je potrebné ich prepisovať.

Hromadné akcie a automatizácia vytvárania požiadaviek na prepravu je dôležitou súčasťou optimalizácie logistických procesov a skrátenia času od objednania tovaru po jeho doručenie zákazníkovi.

Katana_preprava

Evidencia stavu prepravy

Pre získanie prehľadu o stavov zásielok nie je potrebné hľadať zásielky v kuriérskych systémoch, všetky stavy je možné v prípade využitia služby Chameleoon.sk sledovať na jednom mieste – priamo v Katane.

Prepojenie na Chameleoon

Výrazné šetrenie času a zdrojov poskytuje aj prepojenie systému Katana na službu Chameleoon, ktorá poskytuje integráciu na množstvo kuriérskych systémov. Vďaka tomu už nemusíte prepisovať údaje do systému kuriérskej spoločnosti, všetky potrebné údaje sa prenesú na pár klikov a objednanie prepravy prebehne doslova za niekoľko sekúnd.

Ďalšou výhodou je, že môžete pre Vašich zákazníkov poskytnúť viacero spôsobov doručenia a to bez potreby manuálneho vypisovania objednávok zvozu v kuriérskom systéme a taktiež bez potreby investovať do prepojenia systémov. V prípade nespokojnosti s konkrétnou kuriérskou spoločnosťou máte väčšiu flexibilitu na jej zmenu s nulovými investíciami.

Viac informácii nájdete v našom článku o prepojení s Katanou

alebo na webe spoločnosti  

Získajte cenovú ponuku na mieru!

Napíšte nám o sebe pár viet a my Vám pripravíme cenovú ponuku presne na mieru pre Váš podnik.


    Katana je online ekonomický softvér pre malé a stredné firmy. V rozhraní webovej aplikácie nájdete komplexnú správu Vášho podnikania od nákupu až po reklamácie. 

    Copyright 2024. FLEX-IS, spol. s r.o.

    bt_bb_section_top_section_coverage_image