Katana-ERP-softver-iPad_v2

Čo vlastne je
ekonomický softvér Katana?

Katana je online ekonomický softvér pre malé a stredné firmy. Náš ERP systém v rozhraní webovej aplikácie zastrešuje komplexné skladové hospodárstvo a správu Vášho podnikania od nákupu až po reklamácie. 

Nič nemusíte inštalovať, do systému Katana sa prihlásite cez webový prehliadač Vášho zariadenia. Majte svoj biznis stále so sebou!

Prečo práve ERP systém Katana a aké benefity ponúka?

Sklady, financie, záväzky, pohľadávky, reporting a ďalšie. Majte všetko v jednej aplikácii.
Všetky informácie online a vždy poruke. Nemusíte nič inštalovať. Stačí Vám prístup na internet a pripojíte sa na akomkoľvek zariadení.
V ERP systéme Katana sme zúročili 25 ročné skúsenosti s vývojom ekonomických, skladových a pokladničných systémov.
Dáta nájdete v prehľadných grafoch a tabuľkách, ktoré si môžete prispôsobiť podľa Vašich potrieb.
Systém Katana sa dokáže prispôsobiť Vašim požiadavkám. Či už máte 1 prevádzku, alebo 50. Horizontálna škálovateľnosť nie je žiadny problém.
Či už potrebujete softvér v slovenčine, češtine, angličtine, alebo inom jazyku, softvér Katana Vám vyhovie.
Žiadne počiatočné investície, systém si iba prenajímate. Navyše, prvý mesiac ho máte úplne zadarmo.
Spolu so softvérom získavate v cene aj online helpdesk podporu, správu aplikácie a poradenstvo.
Prepracovaný systém oprávnení Vám umožní kontrolovať prístupy používateľov.
Vďaka pravidelnej centrálnej aktualizácii sa nemusíte obávať úniku citlivých firemných dát.

Komplexný prehľad o firme

Majte všetky informácie o podniku na jednom mieste. S Katanou získate skladovo-logistický systém, pokladničný systém, fakturačný systém, systém pre evidenciu záväzkov a pohľadávok, evidenciu banky, objednávok, predajov, kontrolu cashflow, nástroj pre obstarávanie a optimalizáciu skladových zásob, meranie výkonnosti predajcov a mnoho ďalších funkcií - to všetko v jednej aplikácii.

Údaje z jednotlivých prehľadov je možné jednoducho vyexportovať v rôznych formátoch. Viac informácií o funkciách ERP systému Katana tu.

Online prístup

Svoj biznis môžete riadiť z pohodlia Vášho domova alebo z dovolenky pri mori. Nemusíte nič inštalovať. Keďže ERP systém Katana je platformovo nezávislý, stačí Vám akékoľvek zariadenie s prístupom na internet a podporovaný prehliadač (Chrome, Edge, Firefox).

Staci-prehliadac

25 rokov skúseností

Od roku 1995 sa spoločnosť Flex-IS, spol s r.o. venuje vlastnému vývoju ekonomických, logistických, skladových a pokladničných systémov, konzultačnej činnosti a zákazkovej tvorbe informačných systémov.

Bohaté 25 ročné skúsenosti sme zúročili aj pri tvorbe už 4. generácie ERP systému našej spoločnosti.

Viac informácií o FLEX-IS, spol s r.o. nájdete tu

Rýchly reporting a analýzy

ERP systém Katana poskytuje rozsiahle možnosti reportingu. Pomocou prednastavených analýz získate rýchly prehľad o základných finančných a výkonnostných ukazovateľoch podniku. Okrem toho si môžete reporty, analýzy, filtre a formáty prehľadu aj sami vytvárať a prispôsobovať podľa Vašich potrieb.

Vďaka Katane tak získate rôzne pohľady na Vaše podnikanie. Systém Vám umožní efektívne riadiť Váš biznis a ľahšie identifikovať prípadné úzke miesto.

Viac informácii o analýzach a reportoch tu.

Katana-Ekonomicky-sotver-zariadenia-iphone-macbook-pocitac_maly

Flexibilita

S nami môže Váš biznis rásť.

Vďaka horizontálnej škálovateľnosti ERP systému Katana nezáleží na tom koľko prevádzok máte. Vertikálna škálovateľnosť Vám umožní využívať len tie funkcionality, ktoré pre podnikanie potrebujete.

Vďaka širokej konfigurovateľnosti aplikácie dokážeme systém ušiť na mieru potrebám a špecifikám Vášho podnikania.

 • rozsiahle možnosti nastavenia skladových dokladov,
 • výpočet cien a DPH (predaj s/bez DPH, maloobchodná/veľkoobchodná cenotvorba),
 • rozsiahle možnosti nastavenia cenotvorby a zliav,
 • rôzne viditeľnosti tovarov aj partnerov,
 • rôzne nastavenia alebo obmedzenia prevodov tovaru,
 • možnosť evidovať/neevidovať stav skladu na úroveň prevádzky,
 • rôzne možnosti tlače cenoviek,
 • konfigurovateľnú tlač vrátane popiskov na faktúrach a dodacích listoch,
 • možnosti nastavenia automatického odosielania dokladov na emailovú adresu zákazníka

a mnoho ďalších možností nastavenia a prispôsobení.

ERP systém Katana je originálnym dielom našej spoločnosti, preto vieme flexibilne reagovať na Vaše požiadavky a vyvinúť tak aplikáciu presne pre Vás.

Viacjazyčnosť a podpora viacerých mien

Potrebujete vystaviť faktúru pre zahraničného odberateľa v cudzom jazyku? V Katane to nie je žiadny problém.
Prekladateľné sú popisy aj texty na všetkých dokladoch. Navyše, sami si môžete nastaviť preklady názvov skladových kariet do ľubovoľných cudzích jazykov.
Samozrejmosťou je aj predaj v ľubovoľnej cudzej mene (s možnosťou konverzie aj bez).

Máte zahraničného zamestnanca? Jedným klikom si môže zmeniť jazyk používateľského rozhrania aplikácie (štandardne prednastavené sú SK, CZ a EN, avšak aplikáciu je možné preložiť aj do iných jazykov).
Katana-Hlavna-forma-SK
Katana-Hlavna-forma-EN

Nič nemusíte kupovať

S ekonomickým systémom Katana ušetríte čas aj finančné prostriedky.

ERP systém Katana sa prenajíma, nemusíte tak vynakladať vysoké počiatočné investície na softvér ani hardvér. V prípade potreby si môžete prenajať aj ORP (online registračnú pokladňu) - tzv. eKasu.

Nemusíte kupovať nákladné servery s vysokým výkonom, aplikácia je online a beží na našich serveroch v zabezpečenom dátovom centre. Vám stačí bežný počítač, notebook, prípadne tablet.

Nepotrebujete vlastného IT špecialistu ani administrátora aplikácie. Všetky administrátorské nastavenia aplikácie urobia naši špecialisti za Vás.

Navyše, prvý mesiac máte systém úplne zadarmo.

Online podpora

Spolu so softvérom získavate v cene prenájmu aj online helpdeskovú podporu, správu aplikácie a poradenstvo. Naši špecialisti Vám radi pomôžu a poradia s akoukoľvek požiadavkou či otázkou.

Potrebujete založiť novú prevádzku alebo deaktivovať používateľa? Stačí zapísať požiadavku do helpdesku a rýchlo ju pre Vás vyriešime.

Riadenie prístupov

Ekonomický systém Katana poskytuje nástroje pre efektívnu správu a kontrolu práv používateľov. Je možné vytvoriť ľubovoľné používateľské role a prideliť im oprávnenia špecifické podľa požiadaviek Vášho odvetvia. Napríklad predajca tak môže vidieť len niektoré funkcie aplikácie, skladník iné, manažér všetky.

Navyše, vďaka prepracovanému systému oprávnení je možné prideliť prístup do aplikácie aj externým partnerom. Možnosť nakonfigurovať množinu údajov a funkcií, ktoré majú dostupné a viditeľné zabezpečí viditeľnosť iba ich dokladov, tovarov, cenníkov, faktúr… Všetko záleží od nastavenia systému.

Najnovšie štandardy bezpečnosti

Bezpečnosť je jednou z našich najvyšších priorít. Neustále pracujeme na zlepšovaní aplikácie a zvyšovaní jej bezpečnosti.

Použitím najmodernejších technológií a vývojových nástrojov poskytujeme našim zákazníkom stabilnú prevádzku bez výpadkov, s minimálnymi nárokmi na údržbu.

Systém navyše pravidelne centrálne aktualizujeme, takže máte vždy najnovšie bezpečnostné prvky a nemusíte sa tak obávať úniku ani straty Vašich citlivých firemných dát. Všetky dáta sú pravidelne zálohované.

Katana-prehlad-kariet-ukazka-PC
Katana-prehladne-grafy-ukazka-PC
Katana-predaj-na-fakturu-ukazka-PC
Katana-inventura-tovaru-ukazka-PC
Katana-predaj-easysell1
Katana-predaj-easysell2

Cenová ponuka na mieru.
Prvý mesiac prenájom neplatíte!

Napíšte nám o sebe pár viet a my Vám pripravíme cenovú ponuku presne na mieru. Prvý mesiac máte od nás úplne zadarmo.

  Katana je online ekonomický softvér pre malé a stredné firmy. V rozhraní webovej aplikácie nájdete komplexnú správu Vášho podnikania od nákupu až po reklamácie. 

  Copyright 2020. Flex-IS.

  bt_bb_section_top_section_coverage_image
  sk_SKSK