Katana-ERP-softver-iPad_v2

Čo vlastne je
ekonomický softvér Katana?

Katana je online ekonomický softvér pre malé a stredné firmy. Náš ERP systém v rozhraní webovej aplikácie zastrešuje komplexné skladové hospodárstvo a správu Vášho podnikania od nákupu až po reklamácie. 

Nič nemusíte inštalovať, do systému Katana sa prihlásite cez webový prehliadač Vášho zariadenia. Majte svoj biznis stále so sebou!

Prečo práve ERP systém Katana a aké benefity ponúka?

Systém Katana prispôsobíme potrebám a požiadavkám Vášho biznisu. Špeciálne požiadavky, špecifické odvetvové riešenia ani customizácia nie je žiadny problém.
Všetky informácie online a vždy poruke. Nemusíte nič inštalovať. Stačí Vám prístup na internet a pripojíte sa na akomkoľvek zariadení. Pri viacerých prevádzkach vidíte aktuálne stavy vždy okamžite.
Prepracovaný skladový systém Vám zefektívni evidenciu. Vďaka prepojeniu na ostatné moduly získate komplexný prehľad aj o financiách, záväzkoch, pohľadávkach a ďalších ukazovateľoch.
Dáta nájdete v prehľadných tabuľkách a prehľadoch, ktoré si môžete sami nakonfigurovať podľa vlastných potrieb. Možnosť exportovať dáta do rôznych formátov je samozrejmosť.
V ERP systéme Katana sme zúročili takmer 30 ročné skúsenosti s vývojom ekonomických, skladových a pokladničných systémov.
Či už potrebujete softvér v slovenčine, češtine, angličtine, alebo inom jazyku, softvér Katana Vám vyhovie.
Žiadne vysoké počiatočné investície, systém si iba prenajímate.
Spolu so softvérom získavate v cene aj online helpdesk podporu, správu aplikácie a poradenstvo.
Prepracovaný systém oprávnení Vám umožní kontrolovať prístupy používateľov.
Vďaka pravidelnej centrálnej aktualizácii sa nemusíte obávať úniku citlivých firemných dát.

Systém na mieru pre Vás

Individuálny prístup. S nami môže Váš biznis rásť.

Veríme, že základom dlhodobej spokojnosti a úspešnej spolupráce je komunikácia a individuálny prístup. Preto ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a vytvoríme vlastnú verziu aplikácie, na mieru ušitú na základe konkrétnych potrieb a požiadaviek.

Pomáhame našim zákazníkom rásť a rozvíjať ich biznis. Vďaka horizontálnej škálovateľnosti systém rastie s Vami.

Katanu Vám nakonfigurujeme na mieru podľa špecifík Vášho podnikania.

Množstvo možných nastavení zahŕňa napríklad:

 • rozsiahle možnosti nastavenia skladových dokladov,
 • možnosť zapnúť/vypnúť evidenciu sériových čísel
 • výpočet cien a DPH:
  • predaj s / bez DPH
  • maloobchodná / veľkoobchodná cenotvorba
  • samozdanenie
 • rozsiahle možnosti nastavenia cenotvorby
 • rozsiahle možnosti nastavenia automatických zliav
 • možnosť používať vlastné darčekové poukážky a zľavové kupóny
 • rôzne viditeľnosti tovarov aj partnerov (použiteľné napríklad pre obchodných zástupcov)
 • rôzne nastavenia a / alebo obmedzenia prevodov tovaru medzi strediskami,
 • možnosť evidovať/neevidovať stav skladu na úroveň prevádzky,
 • tlač cenoviek – rozmer na mieru podľa požiadavky,
 • konfigurovateľnú tlač vrátane:
  • konfigurovateľné texty na faktúrach a dodacích listoch,
  • možnosť tlačiť/používať dodávateľské/partnerské kódy kariet
  • možnosť tlačiť samostatné kódy / EAN kódy pre každého partnera
  • možnosť tlačiť doklady v jazyku partnera
 • možnosti nastavenia automatického odosielania dokladov na emailovú adresu zákazníka

a mnoho ďalších možností nastavenia a prispôsobení.

ERP systém Katana je originálnym dielom našej spoločnosti, preto vieme flexibilne reagovať na Vaše požiadavky a vyvinúť tak aplikáciu na mieru pre Vás.

Online prístup

Svoj biznis môžete riadiť z pohodlia Vášho domova alebo z dovolenky pri mori. Nemusíte nič inštalovať. Keďže ERP systém Katana je platformovo nezávislý, stačí Vám akékoľvek zariadenie s prístupom na internet a podporovaný prehliadač (Chrome, Edge, Firefox).

Staci-prehliadac

Komplexný prehľad o firme

Majte všetky informácie o podniku na jednom mieste. S Katanou získate skladovo-logistický systém, pokladničný systém, fakturačný systém, systém pre evidenciu záväzkov a pohľadávok, evidenciu banky, objednávok, predajov, kontrolu cashflow, nástroj pre obstarávanie a optimalizáciu skladových zásob, meranie výkonnosti predajcov a mnoho ďalších funkcií - to všetko v jednej aplikácii.

Údaje z jednotlivých prehľadov je možné jednoducho vyexportovať v rôznych formátoch. Viac informácií o funkciách ERP systému Katana tu.

Rýchly reporting a analýzy

ERP systém Katana poskytuje rozsiahle možnosti reportingu. Pomocou prednastavených analýz získate rýchly prehľad o základných finančných a výkonnostných ukazovateľoch podniku. Okrem toho si môžete reporty, analýzy, filtre a formáty prehľadu aj sami vytvárať a prispôsobovať podľa Vašich potrieb.

Vďaka Katane tak získate rôzne pohľady na Vaše podnikanie. Systém Vám umožní efektívne riadiť Váš biznis a ľahšie identifikovať prípadné úzke miesto.

Katanu je možné naintegrovať na silný reportovací nástroj Power BI. Viac informácii o analýzach a reportoch tu.

Katana-Ekonomicky-sotver-zariadenia-iphone-macbook-pocitac_maly

30 rokov skúseností

Od roku 1992 sa venujeme vlastnému vývoju ekonomických, logistických, skladových a pokladničných systémov, konzultačnej činnosti a zákazkovej tvorbe informačných systémov.

Bohaté takmer 30 ročné skúsenosti sme zúročili aj pri tvorbe už 4. generácie ERP systému našej spoločnosti.

Viac informácií o FLEX-IS, spol s r.o. nájdete tu

Viacjazyčnosť a podpora viacerých mien

Potrebujete vystaviť faktúru pre zahraničného odberateľa v cudzom jazyku? V Katane to nie je žiadny problém.
Prekladateľné sú popisy aj texty na všetkých dokladoch. Navyše, sami si môžete nastaviť preklady názvov skladových kariet do ľubovoľných cudzích jazykov.
Samozrejmosťou je aj predaj v ľubovoľnej cudzej mene (s možnosťou konverzie aj bez).

Máte zahraničného zamestnanca? Jedným klikom si môže zmeniť jazyk používateľského rozhrania aplikácie (štandardne prednastavené sú SK, CZ a EN, avšak aplikáciu je možné preložiť aj do iných jazykov).
Katana-Hlavna-forma-SK
Katana-Hlavna-forma-EN

Nič nemusíte kupovať

S ekonomickým systémom Katana ušetríte čas aj finančné prostriedky.

ERP systém Katana sa prenajíma, nemusíte tak vynakladať vysoké počiatočné investície na softvér ani hardvér. V prípade potreby si môžete prenajať aj ORP (online registračnú pokladňu) - tzv. eKasu.

Nemusíte kupovať nákladné servery s vysokým výkonom, aplikácia je online a beží na našich serveroch v zabezpečenom dátovom centre. Vám stačí bežný počítač, notebook, prípadne tablet.

Nepotrebujete vlastného IT špecialistu ani administrátora aplikácie. Všetky administrátorské nastavenia aplikácie urobia naši špecialisti za Vás.

Získajte cenovú ponuku na mieru tu.

Online podpora

Spolu so softvérom získavate v cene prenájmu aj online helpdeskovú podporu, správu aplikácie a poradenstvo. Naši špecialisti Vám radi pomôžu a poradia s akoukoľvek požiadavkou či otázkou.

Potrebujete založiť novú prevádzku alebo deaktivovať používateľa? Stačí zapísať požiadavku do helpdesku a rýchlo ju pre Vás vyriešime.

Riadenie prístupov

Ekonomický systém Katana poskytuje nástroje pre efektívnu správu a kontrolu práv používateľov. Je možné vytvoriť ľubovoľné používateľské role a prideliť im oprávnenia špecifické podľa požiadaviek Vášho odvetvia. Napríklad predajca tak môže vidieť len niektoré funkcie aplikácie, skladník iné, manažér všetky.

Navyše, vďaka prepracovanému systému oprávnení je možné prideliť prístup do aplikácie aj externým partnerom. Možnosť nakonfigurovať množinu údajov a funkcií, ktoré majú dostupné a viditeľné zabezpečí viditeľnosť iba ich dokladov, tovarov, cenníkov, faktúr… Všetko záleží od nastavenia systému.

Najnovšie štandardy bezpečnosti

Bezpečnosť je jednou z našich najvyšších priorít. Neustále pracujeme na zlepšovaní aplikácie a zvyšovaní jej bezpečnosti.

Použitím najmodernejších technológií a vývojových nástrojov poskytujeme našim zákazníkom stabilnú prevádzku bez výpadkov, s minimálnymi nárokmi na údržbu.

Systém navyše pravidelne centrálne aktualizujeme, takže máte vždy najnovšie bezpečnostné prvky a nemusíte sa tak obávať úniku ani straty Vašich citlivých firemných dát. Všetky dáta sú pravidelne zálohované.

Katana-prehlad-kariet-ukazka-PC
Katana-prehladne-grafy-ukazka-PC
Katana-predaj-na-fakturu-ukazka-PC
Katana-inventura-tovaru-ukazka-PC
Katana-predaj-easysell1
Katana-predaj-easysell2

Získajte cenovú ponuku na mieru!

Napíšte nám o sebe pár viet a my Vám pripravíme cenovú ponuku presne na mieru pre Váš podnik.

  Katana je online ekonomický softvér pre malé a stredné firmy. V rozhraní webovej aplikácie nájdete komplexnú správu Vášho podnikania od nákupu až po reklamácie. 

  Copyright 2020. Flex-IS.

  bt_bb_section_top_section_coverage_image