Prepojenie Katany na Power BI

Systém Katana je možné napojiť na komplexný reportovací nástroj Power BI, ktorý poskytuje množstvo možností pre analýzy a rôzne spôsoby vizualizácie dát. V prípade potreby komplexnej analýzy alebo reportu už nie je potrebné kontaktovať IT oddelenie, všetky analýzy sú ľahko  dostupné na jednom mieste.

 

Integráciu na Power BI plne zabezpečíme my. Náš vyškolený špecialista s Vami prekonzultuje vaše predstavy a požiadavky a nastaví generovanie reportov na mieru podľa Vašich potrieb. Nemusíte ani presne vedieť, aké analýzy a reporty požadujete, náš špecialista Vám môže poradiť a odporučiť tie najlepšie a najužitočnejšie analýzy a reporty pre Váš biznis.

Dáta z Katany sa budú automaticky odosielať do Power BI, kde s nimi môžete následne pracovať. Interval odosielania dát je tiež možné nastaviť podľa vašich potrieb, či už na dennej, týždennej alebo mesačnej báze. Dashbordy vytvorené v Power BI sa budú aktualizovať automaticky tak, aby vždy zobrazovali najnovšie dáta.

Získate tak aktuálny prehľad o stave a trendoch Vášho podniku a vďaka týmto informáciám môžete ľahko identifikovať oblasti, ktoré vyžadujú pozornosť a flexibilne reagovať na zmeny na trhu.

Katana is an online ERP software for small and medium-sized businesses. In the interface of the web application, you will find a comprehensive report on your business from purchases to complaints. 

Copyright 2023. FLEX-IS, spol. s r.o.

bt_bb_section_top_section_coverage_image