Systém Katana pomohol spoločnosti Verisoft urobiť poriadok v skladoch

Spoločnosť Verisoft Slovakia poskytuje komplexné integrované riešenia pre správu terminálov, vydávanie kariet a autorizácie platieb. Vďaka rozvíjajúcemu obchodu dosiahli moment, kedy vlastný, na mieru vyvinutý systém pre logistickú evidenciu platobných terminálov už nestíhal potrebám reportingu. Navyše, nejednalo sa o online riešenie, čo pri začínajúcej vlne Covid-19 značne komplikovalo prácu.

Pri evidencii terminálov je nevyhnutné mať presné informácie o tom, ktorý terminál sa nachádza u akého zákazníka, prípadne v akom sklade  a stave je – a to na úroveň konkrétneho kusu. Túto potrebu sme v systéme Katana vyriešili pomocou modulu sériových čísel. Vďaka tomu majú vo Verisofte presný a aktuálny prehľad o stave a umiestnení terminálov. Navyše vďaka širokej miere možného prispôsobenia Katany sme spoločne nakonfigurovali systém a nastavili procesy tak, že neboli potrebné žiadne platené programátorské úpravy systému.

Pokryli sme funkcie vlastnej výroby, hromadného zakladania dokladov importom, aktivácie terminálov a dôsledným nastavením prístupových oprávnení aj prístup pre externého pracovníka klienta do systému. To všetko bez potreby investície a aj bez navýšenia prevádzkových nákladov na systém.

Viac informácii o riešeniach od Verisoftu nájdete na webe o spoločnosti Verisoft.

Viac informácii nájdete v časti funkcie systému Katana. Ak máte záujem o systém na mieru, kontaktujte nás.

Katana je online ekonomický softvér pre malé a stredné firmy. V rozhraní webovej aplikácie nájdete komplexnú správu Vášho podnikania od nákupu až po reklamácie. 

Copyright 2022. Flex-IS.

bt_bb_section_top_section_coverage_image