Ako funguje prechod na ekonomický systém Katana?

Zmena skladového a ekonomického systému je postrachom pre každého podnikateľa. Pripravili sme pre Vás stručný prehľad, ako s nami zvládnete prechod na ERP systém Katana jednoducho a bezbolestne. Stačí vykonať niekoľko jednoduchých krokov a môžete začať využívať moderný a robustný nástroj pre podporu Vášho podnikania. Počas celého procesu migrácie Vám poskytneme plnú podporu a maximálnu súčinnosť, aby sme Vám proces čo najviac uľahčili.

Postup pri prechode na Katana:

  1. Vyplňte kontaktný formulár.
  2. Skontaktujeme sa s Vami a získame informácie potrebné pre prípravu prostredia a úvodné nastavenie aplikácie
  3. Vyexportujete si z Vášho aktuálneho skladového systému zoznam skladových kariet a partnerov a pošlete nám (formát xls, xlsx, csv)
  4. Pripravíme pre Vás inštanciu aplikácie a naimportujeme do nej Vaše skladové karty, partnerov, vytvoríme pre Vás používateľov a pridelíme im oprávnenia podľa potreby
  5. Aplikácia je pripravená na používanie, naimportujete si do aplikácie stavy zásob na predajniach/skladoch.
  6. My sa staráme o administráciu aplikácie a vy sa môžete venovať rozvíjaniu Vášho podnikania

Prechod na ERP systém Katana bol jednoduchší ako som očakával. Vďaka novému systému máme konečne poriadok vo svojich skladových zásobách.

Katana je online ekonomický softvér pre malé a stredné firmy. V rozhraní webovej aplikácie nájdete komplexnú správu Vášho podnikania od nákupu až po reklamácie. 

Copyright 2022. Flex-IS.

bt_bb_section_top_section_coverage_image