Nákup

Purchase of goods, Supplier price lists, Evidence of supplier invoices, Stock prices, Purchase in foreign currency

Nákup tovaru

Nákup v hotovosti alebo na faktúru je štandardnou funkcionalitou Katany. Zo skladovej príjemky môžete jednoduchým kliknutím vydať hotovosť z pokladne alebo zaevidovať dodávateľskú faktúru. Údaje na faktúre sa automaticky predvyplnia podľa príjemky.

Navyše, v prípade predajných sietí, je možné príjem tovaru centralizovať a tým zefektívniť proces nákupu a ušetriť nemalé prostriedky.
Katana-nakup-faktura-ukazka-PC

Dodávateľské cenníky


Pre zjednodušenie a zrýchlenie práce si môžete naimportovať cenníky dohodnuté s Vašimi dodávateľmi a ceny sa Vám automaticky dotiahnu do skladovej príjemky podľa dodávateľa.

Evidencia dodávateľských faktúr


V samostatnom prehľade došlých faktúr môžete evidovať dodávateľské faktúry, ich splatnosť, stav a mať tak svoje záväzky pod kontrolou.

Skladové ceny


Skladový systém Katana umožňuje automatické preceňovanie skladu a automatickú aktualizáciu skladových cien po nákupe. Vždy tak budete mať aktuálne skladové ceny a hodnotu skladu.

Nákup v cudzej mene


Zahraniční dodávatelia a nákup v cudzej mene zvládnete v Katane bez problémov. Na prepočet do domácej meny môžete použiť buď vlastný kurz alebo aktuálny kurz ECB, ktorý Vám systém automaticky ponúkne.

Get a quote tailor-made for you!

Write us a few sentences about yourself and we will prepare a price quote tailor-made for you.

    Katana is an online ERP software for small and medium-sized businesses. In the interface of the web application, you will find a comprehensive report on your business from purchases to complaints. 

    Copyright 2023. Flex-IS.

    bt_bb_section_top_section_coverage_image