Financie

Pokladničný systém, eKasa / ORP, Platobné príkazy, Bankové výpisy, Mail banking

Pokladničný systém


Katana ponúka efektívne riešenie pre správu financií ako sú príjem tržieb, evidencia pokladničných zostatkov, príjmy a výdaje z pokladne, denné uzávierky, povinné minimálne zostatky, inventúry pokladne a množstvo ďalších funkcionalít.

Samozrejmosťou je príjem rôznych druhov platidiel:

  • hotovosť
  • platobná karta
  • darčekové poukážky alebo iné platidlá
  • podpora kombinovaných platieb

Ak prevádzkujete predajnú sieť, s pokladničným systémom Katana môžete z pohodlia domova online skontrolovať všetky pohyby aj pokladničné zostatky na Vašich predajniach.

eKasa / ORP

Katana podporuje integráciu na eKasu / ORP (online registračnú pokladňu) prostredníctvom certifikovaného riešenia. Pokiaľ vlastnú eKasu nemáte, môžete si ju od nás prenajať spolu s ERP systémom Katana.

Platobné príkazy

Pomocou modulu platobné príkazy v systéme Katana môžete zefektívniť uhrádzanie dodávateľských faktúr a Vašich záväzkov.

Stačí vybrať faktúry, ktoré chcete uhradiť a vložiť ich do platobného príkazu. Systém vygeneruje šablónu pre platobný príkaz, ktorú jednoducho a rýchlo naimportujete do svojho internetbankingu.
Katana-platobny-prikaz-ukazka-PC

Bankové výpisy

V systéme Katana môžete viesť evidenciu banky a pomocou bankových výpisov a variabilných symbolov zaevidovať úhradu svojich záväzkov a pohľadávok.

Okrem zrýchlenia a zefektívnenia práce Vám táto funkčnosť umožní skontrolovať, že všetky faktúry boli uhradené v správnej výške.

Mail banking

Systém Katana podporuje tzv. mail banking. V prípade, že Vaša banka umožňuje posielanie bankových výpisov na email vo formáte xml (automaticky alebo manuálne), je možné nastaviť systém automatických úhrad faktúr, ktoré sa párujú na základe variabilných symbolov.

Okrem zrýchlenia a zefektívnenia práce Vám táto funkčnosť umožní zabezpečiť, že všetky faktúry boli v systéme uhradené v správnej výške.

Viac informácii nájdete v našom blogu o mailbankingu.

Získajte cenovú ponuku na mieru!

Napíšte nám o sebe pár viet a my Vám pripravíme cenovú ponuku presne na mieru pre Váš podnik.


    Katana je online ekonomický softvér pre malé a stredné firmy. V rozhraní webovej aplikácie nájdete komplexnú správu Vášho podnikania od nákupu až po reklamácie. 

    Copyright 2024. FLEX-IS, spol. s r.o.

    bt_bb_section_top_section_coverage_image