Nákup

Nákup tovaru, Dodávateľské cenníky, Evidencia dodávateľských faktúr, Skladové ceny, Nákup v cudzej mene

Nákup tovaru

Nákup v hotovosti alebo na faktúru je štandardnou funkcionalitou Katany. Zo skladovej príjemky môžete jednoduchým kliknutím vydať hotovosť z pokladne alebo zaevidovať dodávateľskú faktúru. Údaje na faktúre sa automaticky predvyplnia podľa príjemky.

Navyše, v prípade predajných sietí, je možné príjem tovaru centralizovať a tým zefektívniť proces nákupu a ušetriť nemalé prostriedky.
Katana-nakup-faktura-ukazka-PC

Dodávateľské cenníky


Pre zjednodušenie a zrýchlenie práce si môžete naimportovať cenníky dohodnuté s Vašimi dodávateľmi a ceny sa Vám automaticky dotiahnu do skladovej príjemky podľa dodávateľa.

Evidencia dodávateľských faktúr


V samostatnom prehľade došlých faktúr môžete evidovať dodávateľské faktúry, ich splatnosť, stav a mať tak svoje záväzky pod kontrolou.

Skladové ceny


Skladový systém Katana umožňuje automatické preceňovanie skladu a automatickú aktualizáciu skladových cien po nákupe. Vždy tak budete mať aktuálne skladové ceny a hodnotu skladu.

Nákup v cudzej mene


Zahraniční dodávatelia a nákup v cudzej mene zvládnete v Katane bez problémov. Na prepočet do domácej meny môžete použiť buď vlastný kurz alebo aktuálny kurz ECB, ktorý Vám systém automaticky ponúkne.

Cenová ponuka na mieru.
Prvý mesiac prenájom neplatíte!

Napíšte nám o sebe pár viet a my Vám pripravíme cenovú ponuku presne na mieru. Prvý mesiac máte od nás úplne zadarmo.

    Katana je online ekonomický softvér pre malé a stredné firmy. V rozhraní webovej aplikácie nájdete komplexnú správu Vášho podnikania od nákupu až po reklamácie. 

    Copyright 2020. Flex-IS.

    bt_bb_section_top_section_coverage_image
    sk_SKSK