Predaj

Objednávkový modul, Predaj cez ORP, na faktúru, Zákazky a komisia, Evidencia zákazníkov, Automatické doťahovanie cien a mnoho ďalších funkcií

Objednávkový modul

Jednoduché vytváranie objednávok, možnosť rezervácie tovaru aj s blokovaním kusov na sklade. Predajný doklad nemusíte vypĺňať, obsah viete jedným kliknutím preniesť z objednávky.

Tovar, ktorý pri vybavovaní objednávky nemáte naskladnený, je možné naďalej evidovať v objednávke a vybaviť neskôr.

Predaj cez pokladňu ORP (eKasa)

Predaj cez pokladňu – v ERP systéme Katana žiadny problém. Pri integrácii s ORP (eKasa) sa po úhrade automaticky vytlačí zjednodušený daňový doklad (tzv. bloček) alebo sa odošle na email zákazníka.

Predaj na faktúru


Predávate pre zákazníkov na faktúru? V ekonomickom systéme Katana faktúru vystavíte zo skladového dokladu jednoduchým kliknutím, všetky potrebné údaje sa automaticky predvyplnia z predajného dokladu.

Zákazky a komisia

Pracujete so zákazkami? Katana podporuje aj tento spôsob predaja. Tovar je možné na otvorenú zákazku priebežne vydávať alebo prijímať. Na konci obchodného prípadu zákazku uzavriete a vyúčtujete odberateľovi len skutočne odobratý tovar resp. služby.

Evidencia zákazníkov


Ekonomický softvér Katana podporuje anonymný predaj aj predaj s evidenciou zákazníka s možnosťou implementácie vernostného systému.

Automatické doťahovanie cien

Samozrejmosťou v systéme Katana je automatické doťahovanie cien z cenníkov. Podľa Vašich potrieb je možné povoliť alebo zakázať editovanie ceny na doklade.

Viac informácii v časti Ceny a cenníky

Zjednodušený predaj - EASYSELL

Optimalizovaný editor zjednodušeného predaja – EASYSELL s dôrazom na rýchlosť, jednoduchosť a intuitívnosť, aby sa Vaši predajcovia mohli sústrediť na samotný predaj.
Katana-predaj-easysell1
Katana-predaj-easysell2

Získajte cenovú ponuku na mieru!

Napíšte nám o sebe pár viet a my Vám pripravíme cenovú ponuku presne na mieru pre Váš podnik.

    Katana je online ekonomický softvér pre malé a stredné firmy. V rozhraní webovej aplikácie nájdete komplexnú správu Vášho podnikania od nákupu až po reklamácie. 

    Copyright 2022. Flex-IS.

    bt_bb_section_top_section_coverage_image