Predaj

Prepojenie na objednávky, Predaj cez ORP, na faktúru, Evidencia zákazníkov, Automatické doťahovanie cien a ďalšie

Prepojenie na objednávky

Predajný doklad nemusíte vypĺňať, obsah viete jedným kliknutím preniesť z objednávky. Tovar, ktorý pri vybavovaní objednávky nemáte naskladnený, je možné naďalej evidovať v objednávke a vybaviť neskôr.

Predaj cez registračnú pokladňu (ORP / eKasa)

Predaj cez pokladňu – v ERP systéme Katana žiadny problém. Pri integrácii s ORP (eKasa) sa po úhrade automaticky vytlačí zjednodušený daňový doklad (tzv. bloček) alebo sa odošle pdf bločku na email zákazníka.

Pre komunikáciu s e-kasou používame HW a riešenie nášho implementačného partnera Bowa s.r.o.

Zjednodušený predaj - EASYSELL

Optimalizovaný editor zjednodušeného predaja – EASYSELL s dôrazom na rýchlosť, jednoduchosť a intuitívnosť, aby sa Vaši predajcovia mohli sústrediť na samotný predaj. Easysell podporuje aj prácu s dotykovou obrazovkou.
Katana-predaj-easysell1
Katana-predaj-easysell2

Predaj na faktúru

Predávate pre zákazníkov na faktúru? V ekonomickom systéme Katana faktúru vystavíte zo skladového dokladu jednoduchým kliknutím, všetky potrebné údaje sa automaticky predvyplnia z predajného dokladu.

Evidencia zákazníkov

Ekonomický softvér Katana podporuje anonymný predaj aj predaj s evidenciou zákazníka s možnosťou implementácie vernostného systému.

Automatické doťahovanie cien

Samozrejmosťou v systéme Katana je automatické doťahovanie cien z cenníkov. Podľa Vašich potrieb je možné povoliť alebo zakázať editovanie ceny na doklade.

Viac informácii v časti Ceny a cenníky

Informácie o komisionálnom predaji a zákazkách nájdete v module Komisia.

Získajte cenovú ponuku na mieru!

Napíšte nám o sebe pár viet a my Vám pripravíme cenovú ponuku presne na mieru pre Váš podnik.


    Katana je online ekonomický softvér pre malé a stredné firmy. V rozhraní webovej aplikácie nájdete komplexnú správu Vášho podnikania od nákupu až po reklamácie. 

    Copyright 2024. FLEX-IS, spol. s r.o.

    bt_bb_section_top_section_coverage_image