Predaj

Prepojenie na objednávky, Predaj cez ORP, na faktúru, Zákazky, Komisia, Evidencia zákazníkov, Automatické doťahovanie cien a ďalšie

Prepojenie na objednávky

Predajný doklad nemusíte vypĺňať, obsah viete jedným kliknutím preniesť z objednávky. Tovar, ktorý pri vybavovaní objednávky nemáte naskladnený, je možné naďalej evidovať v objednávke a vybaviť neskôr.

Predaj cez registračnú pokladňu (ORP / eKasa)

Predaj cez pokladňu – v ERP systéme Katana žiadny problém. Pri integrácii s ORP (eKasa) sa po úhrade automaticky vytlačí zjednodušený daňový doklad (tzv. bloček) alebo sa odošle pdf bločku na email zákazníka.

Pre komunikáciu s e-kasou používame HW a riešenie nášho implementačného partnera Bowa s.r.o.

Zjednodušený predaj - EASYSELL

Optimalizovaný editor zjednodušeného predaja – EASYSELL s dôrazom na rýchlosť, jednoduchosť a intuitívnosť, aby sa Vaši predajcovia mohli sústrediť na samotný predaj. Easysell podporuje aj prácu s dotykovou obrazovkou.
Katana-predaj-easysell1
Katana-predaj-easysell2

Predaj na faktúru

Predávate pre zákazníkov na faktúru? V ekonomickom systéme Katana faktúru vystavíte zo skladového dokladu jednoduchým kliknutím, všetky potrebné údaje sa automaticky predvyplnia z predajného dokladu.

Zákazky a komisia

Pracujete so zákazkami? Katana podporuje aj tento spôsob predaja. Tovar je možné na otvorenú zákazku priebežne vydávať alebo prijímať. Na konci obchodného prípadu zákazku uzavriete a vyúčtujete odberateľovi len skutočne odobratý tovar resp. služby.

Katana podporuje taktiež odberateľskú aj dodávateľskú komisiu, pričom nie je problém ani prijímať do komisie ten istý tovar od viacerých dodávateľov.

Evidencia zákazníkov

Ekonomický softvér Katana podporuje anonymný predaj aj predaj s evidenciou zákazníka s možnosťou implementácie vernostného systému.

Automatické doťahovanie cien

Samozrejmosťou v systéme Katana je automatické doťahovanie cien z cenníkov. Podľa Vašich potrieb je možné povoliť alebo zakázať editovanie ceny na doklade.

Viac informácii v časti Pricing

Get a quote tailor-made for you!

Write us a few sentences about yourself and we will prepare a price quote tailor-made for you.

    Katana is an online ERP software for small and medium-sized businesses. In the interface of the web application, you will find a comprehensive report on your business from purchases to complaints. 

    Copyright 2023. Flex-IS.

    bt_bb_section_top_section_coverage_image