Skladové hospodárstvo

Online stavy skladov, Prevody tovaru, Evidencia sériových čísel, Inventúry tovaru.

Online stavy skladov

S nami vidíte stavy skladov skutočne online na všetkých predajniach aj na centrálnom sklade a môžete sa tak informovať o dostupnosti tovaru na iných predajniach, prípadne rezervovať tovar pre zákazníka.

Online skladové hospodárstvo znamená, že nie je potrebná žiadna synchronizácia zo strany používateľa, všetky stavy sú vždy aktuálne ihneď po vykonaní skladového pohybu.
ERP-system-Katana-online-stavy-skladov-ukazka-PC

Jednoduché prevody a evidencia tovaru na ceste

Tovar je možné jednoducho prevádzať medzi predajňami / skladmi. Podľa nastavenia oprávnení môžete robiť jednokrokové alebo dvojkrokové prevody (t.j. s vyžadovaným potvrdením na strane príjemcu). Navyše vždy máte kompletný prehľad o svojich zásobách na sklade aj o tovare na ceste.

Prevádzanie tovaru môže byť obmedzené len na niektoré predajne / sklady alebo zakázané úplne, systém Katana sa prispôsobí Vašim požiadavkám.
ERP-system-Katana-Evidencia-Tovaru-ukazka-PC

Evidencia sériových čísel

Potrebujete evidovať tovar na úroveň sériového čísla alebo IMEI? V ekonomickom systéme Katana to nie je žiadny problém, umiestnenie aj pohyb tovaru môžete sledovať na úroveň konkrétneho kusu / sériového čísla. Získate presný prehľad o tom, kde sa ktoré zariadenie nachádza, v akom je stave ako aj celú históriu pohybov.

Inventúry tovaru

Postrach každej predajne – inventúru tovaru – hravo zvládnete v ERP systéme Katana. Prehľadný editor inventúrneho dokladu, import položiek, práca s čítačkou a mnoho ďalších funkčností sú v Katane samozrejmosťou. Systémom generované návrhy pre zámeny tovaru a automatické vyrovnanie inventúry urýchlia prácu pri inventarizácii a svoju energiu môžete venovať rozvíjaniu Vášho podnikania.
ERP-system-Katana-Inventury-ukazka-PC

Získajte cenovú ponuku na mieru!

Napíšte nám o sebe pár viet a my Vám pripravíme cenovú ponuku presne na mieru pre Váš podnik.


    Katana je online ekonomický softvér pre malé a stredné firmy. V rozhraní webovej aplikácie nájdete komplexnú správu Vášho podnikania od nákupu až po reklamácie. 

    Copyright 2024. FLEX-IS, spol. s r.o.

    bt_bb_section_top_section_coverage_image